Rhododendron-geel-blad04
Bekijk ook:

Boekreview: Een jaar in mijn tuin
In het boek “Een jaar in mijn tuin” volg je Jacqueline van der Kloet een jaar lang in haar eigen tuin in Weesp. De Theetuin is één van de drukstbezochte open tuinen in ons land. Jacqueline combineert dit met haar werk als tuin- en landschapsontwerper en is (onder andere) gespecialiseerd in het maken van plantcombinaties. Ze staat bekend vanwege haar prachtige combinaties van vaste planten met bloembollen.
Lees verder
Van kaal tegelplein naar groene tuin met parasol van bolbomen (36m²)
Brigitta verhuisde naar een tuin van slechts 36m², vol tegels en met kale schuttingen. Gelukkig kon ze veel planten uit haar oude tuin meeverhuizen (zelfs 2 bolcatalpa’s) en wist ze er snel weer een groene tuin van te maken.
Lees verder
Geniet van de eerste lentezon!
Je kent het wel. Dat ene moment waarop je de deur uitstapt, de lucht inademt, en denkt: “Ja, het voorjaar is begonnen.” Die eerste dagen waarop de zon écht weer warmte geeft en je zonder jas in de tuin kunt genieten van de prille lentezon.
Lees verder