Winnaars Winactie bekend!

Heb jij ook meegedaan aan de superleuke Winactie in onze Facebookgroep?

In samenwerking met MiniTree.nl hebben we twee Mini Fruitbomen weg mogen geven.

Minifruitbomen nemen maar heel weinig ruimte in en zijn ideaal voor een kleine tuin, (dak)terras of balkon. Toch is het volop genieten van de prachtige lentebloesem en vaak al vanaf het eerste jaar van lekker vers fruit!

Meedoen was heel simpel: Iedereen die in de groep aangaf welke boom hij of zij zou willen hebben en waarom juist die, deed automatisch mee!

Inmiddels zijn de winnaars bekend: Paula en Anne-Mieke!

Gefeliciteerd!

Meer details over de winnaars en de Winactie vind je in onze Facebookgroep voor Kleine Tuinen en hieronder in het oorspronkelijke bericht:

Alweer (bijna) 5000 leden in onze eigen Facebookgroep voor de de Kleine Tuin!

Wat groeit de groep snel!

En toch… blijft het een gezellige groep met respect voor elkaar (en dat willen we graag zou houden natuurlijk).

Ben je op zoek naar inspiratie voor jouw kleine tuin? Dagelijks komen er heel wat mooie tuinfoto’s voorbij. Ook krijg je antwoord op al je tuinvragen en zie je vaak de leukste ideeën en oplossingen voor in een kleine tuin.

Het bereiken van 5000 leden vieren we met een leuke Winactie!

In samenwerking met MiniTree.nl verloten we 2 MiniTree fruitbomen!

Ideaal voor je eigen kleine tuin, terras of balkon, of om weg te geven natuurlijk.

Doe jij ook mee met de Winactie?

Bezoek onze KleineTuinen groep en doe ook mee!

Bekijk ook:

Natuurlijke tuin tips

Tips voor een natuurlijke tuin

Een tuin die niet te netjes hoeft te zijn (en dus minder onderhoud nodig is), een plek voor dieren, vogels en insecten en waar ook jijzelf heerlijk kan genieten? De natuurlijke tuin is in opkomst!

Lees verder

De groene stadstuin van Arie Pieter (25m²)

De groene stadstuin van Arie Pieter in de oude binnenstad van Dordrecht. Een groene oase met maar liefst 11 bomen!

Lees verder
Besparen op tuinieren - tips voor een klein budget in de tuin

Tips voor tuinieren met een klein budget

Hoe kan je besparen op de tuin en tuinieren? Wist je dat je heel veel dure zaken makkelijk zelf maakt? Plus extra bespaartips! Want tuinieren hoeft niet duur te zijn.

Lees verder